-15 %
АКУМУЛАТОР MONBAT LONGLIFE SMF 80AH/760A R+
- Наличност: В наличност
- Модел: LONGLIFE SMF
116.57€ (227.99лв.)
99.09€ (193.80лв.)
Без данък: 99.09€ (193.80лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 80 Ah |
| Стартов ток | 760 A |
| Производител | MONBAT |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | LONGLIFE SMF |
| Дължина | 278 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 190 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B13 |
| Тегло | 16 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 76 Ah - 85 Ah |