-15 %
АКУМУЛАТОР MONBAT LONGLIFE SMF 66AH/660A R+
- Наличност: В наличност
- Модел: LONGLIFE SMF
103.79€ (203.00лв.)
88.22€ (172.54лв.)
Без данък: 88.22€ (172.54лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 66 Ah |
| Стартов ток | 660 A |
| Производител | MONBAT |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | LONGLIFE SMF |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Стандартен |
| Дължина | 242 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 190 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B13 |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 53 Ah - 66 Ah |