-15 %
АКУМУЛАТОР MONBAT LONGLIFE SMF 100AH/920A R+
- Наличност: В наличност
- Модел: LONGLIFE SMF
153.39€ (300.00лв.)
130.38€ (255.00лв.)
Без данък: 130.38€ (255.00лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 100 Ah |
| Стартов ток | 920 A |
| Производител | MONBAT |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | LONGLIFE SMF |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Стандартен |
| Дължина | 353 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 190 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B13 |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 86 Ah - 110 Ah |