-15 %
АКУМУЛАТОР MONBAT FORMULA SMF 75AH/670A R+
- Наличност: В наличност
- Модел: FORMULA SMF
98.68€ (193.00лв.)
83.88€ (164.06лв.)
Без данък: 83.88€ (164.06лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 75 Ah |
| Стартов ток | 670 A |
| Производител | MONBAT |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | FORMULA SMF |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Дължина | 278 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 190 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B13 |
| Тегло | 17.60 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 67 Ah - 75 Ah |