-15 %
АКУМУЛАТОР MONBAT FORMULA SMF 70AH/560A R+ JIS
- Наличност: В наличност
- Модел: FORMULA SMF
99.70€ (195.00лв.)
84.75€ (165.76лв.)
Без данък: 84.75€ (165.76лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 70 Ah |
| Стартов ток | 560 A |
| Производител | MONBAT |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | FORMULA SMF |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Азиатски |
| Дължина | 260 mm |
| Широчина | 170 mm |
| Височина | 220 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B1 |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 67 Ah - 75 Ah |