-15 %
АКУМУЛАТОР MONBAT FORMULA SMF 60AH/450A R+ JIS
- Наличност: В наличност
- Модел: FORMULA SMF
88.45€ (172.99лв.)
75.19€ (147.06лв.)
Без данък: 75.19€ (147.06лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 60 Ah |
| Стартов ток | 450 A |
| Производител | MONBAT |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | FORMULA SMF |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Азиатски |
| Дължина | 230 mm |
| Широчина | 170 mm |
| Височина | 220 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B1 |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 53 Ah - 66 Ah |