-15 %
АКУМУЛАТОР MONBAT FORMULA SMF 50AH/450A R+
- Наличност: В наличност
- Модел: FORMULA SMF
71.58€ (140.00лв.)
60.84€ (118.99лв.)
Без данък: 60.84€ (118.99лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 50 Ah |
| Стартов ток | 450 A |
| Производител | MONBAT |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | FORMULA SMF |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Дължина | 207 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 190 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B13 |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 31 Ah - 52 Ah |