-15 %
АКУМУЛАТОР MONBAT FORMULA SMF 45AH/330A L+ JIS
- Наличност: В наличност
- Модел: FORMULA SMF
67.49€ (132.00лв.)
57.37€ (112.21лв.)
Без данък: 57.37€ (112.21лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 45 Ah |
| Стартов ток | 330 A |
| Производител | MONBAT |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Ляв плюс |
| Модел акумулатор | FORMULA SMF |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Азиатски |
| Дължина | 237 mm |
| Широчина | 128 mm |
| Височина | 220 mm |
| Тип на полюсите | 3 |
| Тип на кутията | B0 |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 31 Ah - 52 Ah |