-15 %
АКУМУЛАТОР MONBAT FORMULA SMF 35AH/300A L+ JIS
- Наличност: В наличност
- Модел: FORMULA SMF
57.26€ (111.99лв.)
48.67€ (95.19лв.)
Без данък: 48.67€ (95.19лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 35 Ah |
| Стартов ток | 300 A |
| Производител | MONBAT |
| Поляритет | Ляв плюс |
| Модел акумулатор | FORMULA SMF |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Азиатски |
| Дължина | 197 mm |
| Широчина | 128 mm |
| Височина | 220 mm |
| Тип на полюсите | 3 |
| Тип на кутията | B0 |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 31 Ah - 52 Ah |