-15 %
АКУМУЛАТОР MONBAT FORMULA SMF 100AH/730A L+ JIS
- Наличност: В наличност
- Модел: FORMULA SMF
130.38€ (255.00лв.)
110.82€ (216.75лв.)
Без данък: 110.82€ (216.75лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 100 Ah |
| Стартов ток | 730 A |
| Производител | MONBAT |
| Поляритет | Ляв плюс |
| Модел акумулатор | FORMULA SMF |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Дължина | 304 mm |
| Широчина | 173 mm |
| Височина | 220 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B1 |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 86 Ah - 110 Ah |