-30 %
Акумулатор Ennexy Blue Power 12V 100Ah L5 Л+
- Наличност: В наличност
- Модел: 262431
144.18€ (281.99лв.)
100.93€ (197.40лв.)
Без данък: 100.93€ (197.40лв.)
Описание
Акумулатор
ENNEXY BLUE POWER 262431: Дизайна на съвременността съчетан с несравнимата мощ.
ENNEXY BLUE
POWER 262431 представя абсолютния върховен стандарт в света на акумулаторите за
леки автомобили. С огромния си капацитет от 100Ah, този акумулатор не само
стартира вашия автомобил, но и гарантира безпроблемна работа на всички
електрически уреди в него.
Основни
характеристики:
- Производителност и надеждност: С мощен стартов ток от 850A,
акумулатора гарантира незабавно и надеждно пускане дори при
най-неблагоприятните условия.
- Дълготрайна издръжливост: Заложете на качеството и се
доверете на 24-месечната гаранция, предлагана от ENNEXY, и се убедете в
дългосрочната издръжливост на продукта.
- Качество без компромис: Всеки аспект на модела акумулатор
ENNEXY BLUE POWER е създаден с мисъл за детайла, като така се гарантира
надеждността и дългият живот на продукта.
С ENNEXY
BLUE POWER 262431, вашите пътувания ще бъдат повече от сигурни.
Насладете се на дългите пътувания
безпрепятствено и с увереност в силата на вашия автомобил.
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 100 Ah |
| Стартов ток | 850 A |
| Производител | ENNEXY |
| Поляритет | Ляв плюс |
| Модел акумулатор | Ennexy Blue Power |
| Дължина | 353 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 190 mm |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 86 Ah - 110 Ah |
Отзиви
Тагове: акумулатор,
ennexy,
blue,
power,
12v,
100ah,
l5,
л+,
акумулатори