- Наличност: В наличност
- Модел: 0 092 PP0 290
Описание
АКУМУЛАТОР BOSCH 0 092 PP0 290: Изключителна производителност,
върховно качество.
Когато се
нуждаете от силна и дълготрайна енергия за Вашия автомобил, BOSCH 0 092 PP0 290
е избора, на който можете да разчитате.
С капацитет
от 95Ah и впечатляващ стартов ток от 830A, този акумулатор е създаден, за да
предоставя максимална производителност на Вашия автомобил. Чрез използването на
последния модел POWER+, акумулатор BOSCH комбинира иновативни технологии и
дългогодишния си опит в областта на автомобилните акумулатори.
Основни
Технически Характеристики:
- Гаранция: 36 месеца - отражение на
високото доверие, което BOSCH внася в своите продукти.
- Капацитет: 95Ah - гаранция за надеждност
при всички условия.
- Стартов ток: 830A - готов за старт дори при
най-неблагоприятните условия.
- Номинално напрежение: 12 V - идеално за леки
автомобили.
С акумулатор
BOSCH 0 092 PP0 290 Вие не само инвестирате в качество и надеждност, но и в
дългосрочно партньорство с марката.
Бъдете в движение, бъдете в крак с
BOSCH.
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 95 Ah |
| Стартов ток | 830 A |
| Производител | BOSCH |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Ляв плюс |
| Модел акумулатор | POWER+ |
| Дължина | 306 mm |
| Широчина | 173 mm |
| Височина | 222 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B1 |
| Тегло | 22.21 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 86 Ah - 110 Ah |