- Наличност: В наличност
- Модел: BAT100/800R/4MAX
Описание
АКУМУЛАТОР
4MAX BAT100/800R/4MAX: Превъзходство в енергийната ефективност за леки автомобили
Когато става
дума за надеждност, дълготрайност и безупречна работа, акумулаторите на 4MAX
изпъкват на пазара. Модела BAT100/800R/4MAX е създаден, като се има предвид
потребността на съвременните леки автомобили. Той предлага несравнима
производителност, която се задържа дълго време, дори и при интензивна употреба.
Този
акумулатор е проектиран така, че да отговаря на нуждите на собствениците на
леки автомобили, предоставяйки стабилен стартов ток и надеждност през всички
сезони. Благодарение на неговата стартова технология, BAT100/800R/4MAX
гарантира бърз и ефикасен старт дори и при най-ниски температури.
Основни
Технически Характеристики:
• Непоклатима
Гаранция: С 24-месечна гаранция, 4MAX потвърждава своята ангажираност към
висок стандарт на качество и дългосрочна работа.
• Невероятна
Производителност: С капацитет от 100Ah и стартов ток от 800A, този
акумулатор е гаранция за безпроблемно пътуване по всяко време.
• Професионализъм
и Качество: Проектиран от утвърдения производител 4MAX, BAT100/800R/4MAX е
синтез на най-новите технологии и години опит в бранша.
Без значение
дали сте професионален механик или желаете спокойствие по време на пътуванията,
този акумулатор ще Ви предостави всичко, от което имате нужда.
С инвестиция в акумулатор 4MAX
BAT100/800R/4MAX Вие залагате на иновации, доказани във времето и абсолютна
надеждност.
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 100 Ah |
| Стартов ток | 800 A |
| Производител | 4MAX |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Дължина | 353 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 190 mm |
| Тип на полюсите | Стандартен тип |
| Тип на кутията | B13 - борд 10.5 mm |
| Тегло | 22,80 кг. |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Код на производителя | BAT100/800P/4MAX |
| Баркод | 5900427143814 |
| Филтър | 86 Ah - 110 Ah |