- Наличност: В наличност
- Модел: YT14B-BS YUASA
Описание
Акумулатор
YUASA YT14B-BS: Силата, надеждността и устойчивостта, които търсите
Когато идва
въпроса за надеждност и дълготрайност, няма друга марка като YUASA. Представяме
Ви новия ни перлен модел - Акумулатор YUASA YT14B-BS, създаден, за да
отговори на всичките Ви изисквания и да превземе лидерската позиция на пазара.
Ексклузивни
характеристики и предимства:
1.
Изключителен капацитет: С 12.6Ah, YT14B-BS гарантира, че вашите средства за превоз
ще имат нужния ток във всяка ситуация.
2.
Мощен стартов ток: Отличаващ се с впечатляващите си 210A, този акумулатор гарантира
надежден старт дори при най-екстремните условия.
3.
Тип батерия: Изработен
по AGM технологията, най-високото ниво на качество, YT14B-BS е сухо зареден и
без включен електролит, което го прави изключително удобен и безопасен.
4.
Универсално приложение: Без значение дали имате снегомобил, ATV или мотоциклет -
този акумулатор е перфектния избор.
5.
Надеждна гаранция: С увереност предлагаме 6 месечна гаранция, тъй като знаем, че акумулатор
YUASA YT14B-BS ще Ви служи безпроблемно.
6.
Ляв поляритет:
Специфичния дизайн на акумулатора гарантира лесна инсталация.
Когато
търсите доказано качество, YUASA е името, на което можете да разчитате. Акумулатор
YT14B-BS не е просто батерия, той е инвестиция в сигурност, удовлетвореност
и спокойствие на духа. Защо да се компрометирате, когато можете да имате
най-доброто?
Направете своя избор днес и усетете
разликата с YUASA!
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 6.0 месец(а) |
| Приложение | Снегомобили ; ATV - та ; Мотоциклети |
| Капацитет | 12.6 Ah |
| Стартов ток | 210 A |
| Производител | YUASA |
| Тип на батерията | Стартов / AGM (най-високо ниво на качество) / Сухо зареден, без включен електролит |
| Поляритет | Ляв плюс |
| Тип | Сухо зареден, с електролит |
| Дължина | 150 mm |
| Широчина | 70 mm |
| Височина | 145 mm |
| Тип на кутията | B00 - без борд |
| Тегло | 4.6 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 0 Ah - 30 Ah |