-25 %
Работна лампа OSRAM LED, 12V, 2/22W, 1250lm, 6000К, 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR LEDDL101-WD
118.62€ (232.00лв.)
88.96€ (173.99лв.)
Без данък: 88.96€ (173.99лв.)
Описание
Работна
лампа, тип: LED, волтаж: 12V, мощност: 2/22W, светлинен поток: 1250lm, размери:
85mmx121,5mm.
Серията
LEDriving MX85, разработена от OSRAM с LED технология, има вградена екстремна
LED светлина. видът на прожекторите е широк. осветява околното пространство до
55 м. 43,5° валгусен ъгъл. Температура на светлината 6000K (студено бяло). За
12V електрически системи.
възрастта на
лампата е 5000ч.
Специална
алуминиева рамка. поликарбонат (PC) със стъкло.
технически
данни: OSRAM LED светодиоди светлинен
лъч широк
за 12V
електрически системи
мощност 20W
светлинна
ефективност 1250lm
Светлинна
температура 6000K Cool White
височина 121
mm. ширина 85 мм. дебелина 57 mm
тегло 500 g
възраст
5000h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | LED |
| Линия | LEDriving |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 22 W/2 W |
| Температура | 6000К |
| Светлинен поток | 1250lm |
| Количество в опаковка | 1 брой |