-20 %
Крушка, задни светлини / за мъгла PHILIPS PS19W, 12V, 19W, 350lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12085/1
15.24€ (29.81лв.)
12.19€ (23.84лв.)
Без данък: 12.19€ (23.84лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | PS19W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 19 W |
| Тип фасунга | PG20/1 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 350lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |