-20 %
Крушка, задни светлини PHILIPS R5W, 24V, 5W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 13821/10
7.36€ (14.39лв.)
5.89€ (11.52лв.)
Без данък: 5.89€ (11.52лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | R5W |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 5 W |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |