-20 %
Крушка, задни светлини PHILIPS P21W, 24V, 21W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 13498/10
9.66€ (18.89лв.)
7.73€ (15.12лв.)
Без данък: 7.73€ (15.12лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | P21W |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |