-20 %
Крушка, светлини за паркиране / позициониране PHILIPS PSX26W, 12V, 2W, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12278C1
21.68€ (42.40лв.)
17.34€ (33.91лв.)
Без данък: 17.34€ (33.91лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | PSX26W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 2 W |
| Тип фасунга | PG18,5D-3 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 1 брой |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |