-20 %
Крушка, светлини на вратата PHILIPS T3W, 12V, 3W, 28lm, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12910/10
7.67€ (15.00лв.)
6.14€ (12.01лв.)
Без данък: 6.14€ (12.01лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | T3W |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 3 W |
| Тип фасунга | BA9S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 28lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |