-20 %
Крушка, светлини на регистрационния номер PHILIPS W5W, 24V, 5W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 13961/10
6.85€ (13.40лв.)
5.48€ (10.72лв.)
Без данък: 5.48€ (10.72лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | W5W |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 5 W |
| Тип фасунга | W2,1X9,5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |