-20 %
Крушка, светлини на регистрационния номер PHILIPS R10W, 24V, 10W, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 13814/B2
1.80€ (3.52лв.)
1.44€ (2.82лв.)
Без данък: 1.44€ (2.82лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | R10W |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 10 W |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |