-20 %
Крушка, светлини купе PHILIPS W1W, 12V, 1W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12521/10
4.81€ (9.41лв.)
3.85€ (7.53лв.)
Без данък: 3.85€ (7.53лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | W1W |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1 W |
| Тип фасунга | W2X4,6D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |