-20 %
Крушка, светлини купе PHILIPS PBT5, 12V, 1,2W, 7.5lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12516/2B
1.41€ (2.76лв.)
1.13€ (2.21лв.)
Без данък: 1.13€ (2.21лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | PBT5 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1,2 W |
| Тип фасунга | W2X4,6D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 7.5lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |