-20 %
Крушка, светлини купе PHILIPS H20W, 12V, 20W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12025/10
46.27€ (90.50лв.)
37.02€ (72.40лв.)
Без данък: 37.02€ (72.40лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H20W |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 20 W |
| Тип фасунга | BA9S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |