-20 %
Крушка, светлини купе PHILIPS C5W, 24V, 5W, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 13844/B2
1.75€ (3.42лв.)
1.40€ (2.74лв.)
Без данък: 1.40€ (2.74лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Дължина | 36 mm |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | C5W |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 5 W |
| Тип фасунга | SV8,5 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |