-20 %
Крушка, светлини купе PHILIPS C5W, 24V, 5W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 13864/10
12.73€ (24.90лв.)
10.18€ (19.91лв.)
Без данък: 10.18€ (19.91лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | C5W |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 5 W |
| Тип фасунга | SV8.5 |
| Тип крушка | солфитна лампа |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |