-20 %
Крушка, светлини купе PHILIPS C3W, 12V, 3W, 26,5lm, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12848/10
15.49€ (30.30лв.)
12.39€ (24.23лв.)
Без данък: 12.39€ (24.23лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Дължина | 35 mm |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | C3W |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 3 W |
| Тип фасунга | SV6 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 26,5lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |