-20 %
Крушка, светлини купе PHILIPS C10W, 12V, 10W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12854/10
9.36€ (18.31лв.)
7.49€ (14.65лв.)
Без данък: 7.49€ (14.65лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Дължина | 38 mm |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | C10W |
| Линия | Premium |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 10 W |
| Тип фасунга | SV8,5 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |