-20 %
Крушка, стоп светлини PHILIPS PW16W, 12V, 16W, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12177C1
24.95€ (48.80лв.)
19.96€ (39.04лв.)
Без данък: 19.96€ (39.04лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | PW16W |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 16 W |
| Тип фасунга | WP3,3X14,5/8 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Опаковка | Кутия |