-20 %
Крушка, стоп светлини / габарити PHILIPS PR21W, 12V, 21W, 110lm, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12088/10
29.30€ (57.31лв.)
23.44€ (45.84лв.)
Без данък: 23.44€ (45.84лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Цвят на светлина | Червен |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | PR21W |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Тип фасунга | BAW15s |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 110lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |