-20 %
Крушка, стоп светлини, габарити PHILIPS PR21/5W, 12V, 5/21W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12495CP/10
48.83€ (95.50лв.)
39.06€ (76.39лв.)
Без данък: 39.06€ (76.39лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | PR21/5W |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 5 W/ 21 W |
| Тип фасунга | BAW15D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |