-20 %
Крушка, стоп светлини / габарити PHILIPS P21/4W, 12V, 4/21W, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12594/2B
3.32€ (6.49лв.)
2.66€ (5.20лв.)
Без данък: 2.66€ (5.20лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | P21/4W |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W/ 4 W |
| Тип фасунга | BAZ15D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |