-20 %
Крушка PHILIPS W1,2W, 24V, 1,2W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 24029/10
21.32€ (41.70лв.)
17.06€ (33.37лв.)
Без данък: 17.06€ (33.37лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Цвят на светлина | Жълт |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | W1,2W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 1,2 W |
| Тип фасунга | BAX8,5D/2 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |