-20 %
Крушка, осветление на уредите PHILIPS W3W, 24V, 3W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 13256/10
6.44€ (12.60лв.)
5.15€ (10.07лв.)
Без данък: 5.15€ (10.07лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | W3W |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 3 W |
| Тип фасунга | W2,1X9,5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |