-20 %
Крушка, осветление на уредите PHILIPS W1,2W, 12V, 1,2W, 6.4lm, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12598/10
10.63€ (20.79лв.)
8.51€ (16.64лв.)
Без данък: 8.51€ (16.64лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | W1,2W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1,2 W |
| Тип фасунга | B8,5D/2 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 6.4lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |