-20 %
Крушка, осветление на уредите PHILIPS W1,2W, 12V, 1,2W, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12597/B2
2.32€ (4.54лв.)
1.86€ (3.64лв.)
Без данък: 1.86€ (3.64лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | W1,2W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1,2 W |
| Тип фасунга | B8,3S/1,35 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |