-20 %
Крушка, осветление на уредите PHILIPS PB5, 12V, 2W, 9lm, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12604/10
10.63€ (20.79лв.)
8.51€ (16.64лв.)
Без данък: 8.51€ (16.64лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | PB5 |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 2 W |
| Тип фасунга | B8,5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 9lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |