- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2827DC-02B NG
Описание
Крушка WY5W,
12V, тип фасунга: W2,1X9,5D, линия: Diadem Chrome NextGen, количество: 2 бр..
Хромираните
сигнални лампи OSRAM DIADEM имат удивително отличен дизайн: техният хромиран
вид е възможен благодарение на гладкото и абсорбиращо смущенията покритие от
най-високо ниво. крушките излъчват кехлибарена светлина само когато работят. В
други случаи те са почти невидими и нямат дразнещ цветен ефект. Хромираните
крушки DIADEM са идеални за всички мигачи с прозрачно покритие.
хромиран
дизайн
благодарение
на най-високо ниво на интерференция гладко и абсорбиращо покритие
Хомогенен
външен вид
Рефлекторът
е напълно хомогенен хромиран
с
кехлибареножълт външен вид, когато
работи Ако
работи само кехлибареножълт, в противен случай почти невидим
Информация
за продукта
Референтен
номер на поръчка 2827DC
предназначение
(специфична категория и продукт): допълнителна крушка
електрически
технически данни
входна
мощност 5 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 5,00 W
изпитвателно
напрежение 13,5 V
толеранс на
захранващото напрежение ±10%
фотометрични
данни
светлинен
поток 30lm
толеранс на
светлинен поток ±20%
размери и
тегло
диаметър
10,0 mm
тегло на
продукта 1,35 g
дължина 26,8
mm
експлоатационно
време
експлоатационен
живот B3 200 h
експлоатационен
живот Tc 500 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | WY5W |
| Линия | Diadem Chrome NextGen |
| Волтаж | 12 V |
| Тип фасунга | W2.1X9.5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 30lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 10 броя |