-25 %
Крушка OSRAM WY5W, 12V, 5W, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2827NA-02B
2.15€ (4.21лв.)
1.61€ (3.15лв.)
Без данък: 1.61€ (3.15лв.)
Описание
Крушка WY5W,
12V, 5W, цвят на светлина: оранжев, тип фасунга: W2,1X9,5D, линия: Standard,
количество: 2 бр..
Серия:
оригинално
количество: 2
бр..
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: W2,1x9,5d,T10
Osram
ORIGINAL Автомобилните крушки LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания, издръжливи са и рентабилни. с отлично съотношение
цена-качество, надеждно OEM (оригинален производител) качество.
Спецификации
| Автолампи | |
| Цвят на светлина | Оранжев |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | WY5W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 5 W |
| Тип фасунга | W2.1X9.5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 10 броя |