-25 %
Крушка OSRAM WY21W, 12V, 21W, 280lm, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7504 K10SZT
33.23€ (64.99лв.)
24.93€ (48.76лв.)
Без данък: 24.93€ (48.76лв.)
Описание
Крушка
WY21W, 12V, 21W, цвят на светлина: оранжев, тип фасунга: W3X16D, количество: 10
бр..
Приложение
(специфично за категория и продукт): допълнителна крушка
електрически
технически данни
входна
мощност 25 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 21,00 W
тестово
напрежение 13,5 V
толеранс на
захранващото напрежение ±6%
фотометрични
данни
светлинен
поток 280 lm
толеранс на
светлинен поток ±20%
размери и
тегло
диаметър
20.0 mm
тегло на
продукта 6.00 g
дължина 53.4
mm
време на
работа
експлоатационен
живот B3 400 h
експлоатационен
живот Tc 600 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | WY21W |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Тип фасунга | W3X16D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 280lm |
| Опаковка | Кутия |