-24 %
Крушка OSRAM WY16W, 12V, 16W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR921NA K10SZT
16.77€ (32.80лв.)
12.67€ (24.78лв.)
Без данък: 12.67€ (24.78лв.)
Описание
Крушка
WY16W, 12V, 16W, цвят на светлина: оранжев, тип фасунга: W2,1X9,5D, количество:
10 бр..
Крушка
(опаковка от 10 бр.) WY16W 12V 16W W2.1X9.5D, оранжева
Спецификации
| Автолампи | |
| Цвят на светлина | Жълт |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | WY16W |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 16 W |
| Тип фасунга | W2.1X9.5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |