-25 %
Крушка OSRAM W6W, 12V, 6W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2886X K10SZT
15.19€ (29.71лв.)
11.39€ (22.28лв.)
Без данък: 11.39€ (22.28лв.)
Описание
Крушка W6W,
12V, 6W, тип фасунга: W2,1X9,5D, линия: Standard, количество: 10 бр..
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W6W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 6 W |
| Тип фасунга | W2.1X9.5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |