-25 %
Крушка OSRAM W5W, 24V, 5W, 50lm, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2845 TSP NG K10SZT
7.21€ (14.10лв.)
5.41€ (10.58лв.)
Без данък: 5.41€ (10.58лв.)
Описание
Електрически
технически данни
входна
мощност 7 W
захранващо
напрежение 24,0 V
номинална
мощност 5,00 W
толеранс на
захранващото напрежение ±10%
тестово
напрежение 28,0 V
фотометрични
данни
светлинен
поток 50 lm
толеранс на
светлинен поток ±20%
размери и
тегло
дължина 26,8
mm
диаметър
10,0 mm
тегло на
продукта 1,30 g
време на
използване
експлоатационен
живот B3 1000 h
експлоатационен
живот Tc 4000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W5W |
| Линия | Truckstar Pro NextGen |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 5 W |
| Тип фасунга | W2.1X9.5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 50lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |