-25 %
Крушка OSRAM W5W, 12V, 5W, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2825 ULT-02B
1.70€ (3.32лв.)
1.27€ (2.48лв.)
Без данък: 1.27€ (2.48лв.)
Описание
Крушка W5W,
12V, 5W, тип фасунга: W2,1X9,5D, линия: Ultra Life, количество: 2 бр..
Серия:
Ultralife
Количество:
2 бр.
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот: до
четири пъти по-дълъг живот (в сравнение със стандартна крушка)
базов модел
/ тип: W2,1x9,5d,T10
издръжлива
крушка с живот до 4 пъти по-дълъг в сравнение със стандартна крушка. Крушките
ULTRA LIFE издържат дълго време.. крушките за кола издържат до 100 000 км.
затова са подходящи за коли карани много.. Модерен дизайн със сребрист връх.
Спестява ви време и не се налага да сменяте крушките толкова често.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W5W |
| Линия | Ultra Life |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 5 W |
| Тип фасунга | W2.1X9.5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |