-25 %
Крушка OSRAM W3W, 12V, 3W, 4150К, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2821-02B
1.28€ (2.50лв.)
0.96€ (1.88лв.)
Без данък: 0.96€ (1.88лв.)
Описание
Серия:
оригинално
количество:
2 бр.
напрежение
(волт): 12 V
цветна
температура на светлината (келвин): 4150К
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен стандартен
модел / тип:
T10
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания, издръжливи са и са рентабилни. отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM (оригинален производител) качество.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W3W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 3 W |
| Температура | 4150К |
| Тип фасунга | W2.1X9.5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 10 броя |