-25 %
Крушка OSRAM W3W, 12V, 3W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2821 K10SZT
5.42€ (10.60лв.)
4.06€ (7.94лв.)
Без данък: 4.06€ (7.94лв.)
Описание
Крушка W3W,
12V, 3W, тип фасунга: W2,1X9,5D, линия: Standard, количество: 10 бр..
Серия:
оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: W2,1x9,5d,T10
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания , са издръжливи и рентабилни. отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM (оригинален производител) качество.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W3W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 3 W |
| Тип фасунга | W2.1X9.5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |