- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2722 K10SZT
Описание
Крушка W2W,
12V, 2W, тип фасунга: W2X4,6D, количество: 10 бр..
Серия:
Оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 12v
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип:
автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност за
стандартните изисквания, издръжливи са и рентабилни . с отлично съотношение
цена-качество, надеждно OEM (оригинален производител) качество.
Информация
за продукта
Референтно
приложение Tellimuse 2722
(специфично
за категория и продукт): входна мощност на допълнителни
електрически
данни на крушка 2 W захранващо напрежение 12,0 V номинална мощност 2,00 W
напрежение за изпитване 13,5 V входно електричество ±15% фотометрични данни
светлинен
поток 12 lm
толеранс на
светлинния поток ±20%
размери и
тегло
диаметър 5
mm
Тегло на
продукта 0,40 g
дължина 20,0
mm
време на
работа
живот B3
1300 h
живот Tc
4000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W2W |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 2 W |
| Тип фасунга | W2X4.6D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 12lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |