- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7505 K10SZT
Описание
Крушка W21W,
12V, 21W, тип фасунга: W3X16D, линия: Standard, количество: 10 бр..
Серия:
оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: W21w w3x16d
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност за
стандартните изисквания, издръжливи са и струват - ефективен. с отлично
съотношение цена-качество, надеждно OEM (оригинален производител) качество.
Информация
за продукта
Референтно
приложение 7505 на Tellimuse
(специфично
за категория и продукт): входна мощност на допълнителни
електрически
данни на крушка 25 W захранващо напрежение 12,0 V номинална мощност 21,00 W
напрежение за изпитване 13,5 V входно електричество ±6%
фотометрични
данни
светлинен
поток 460 lm
толеранс на
светлинния поток ±15%
размери и
тегло
диаметър
20,0 mm
Тегло на
продукта 6,80 g
дължина 47,5
mm
време на
работа
живот B3 400
h
живот Tc 600
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W21W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Тип фасунга | W3X16D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 460lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |