-25 %
Крушка OSRAM W21/5W, 12V, 5/21W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7515 K10SZT
31.70€ (62.00лв.)
23.78€ (46.51лв.)
Без данък: 23.78€ (46.51лв.)
Описание
Крушка
W21/5W, 12V, 5/21W, тип фасунга: W3X16Q, линия: Standard, количество: 10 бр..
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W21/5W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W/5 W |
| Тип фасунга | W3X16Q |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |